למה Mutti?

למה לבחור דווקא בעגבניות של Mutti?

 

עגבניות- אחד ממוצרי הבסיס החשובים ביותר במטבח הישראלי. מתכוני עגבניות ניתן למצא כמעט בכל מטבח ובכל עדה. מרטבי פסטה איטלקית דרך מתכוני ממולאים, דגים חריפים, מפרום ועד קובה עירקי. כמעט בכל מטבח עושים שימוש במוצרי עגבניות בצורות שונות.

חברת Mutti מאיטליה הובילה שינוי עצום בתחום של שימור עגבניות באיטליה ובעולם כשהבינה שאיכות העגבניות בשלב הגידול החקלאי הוא הבסיס לאיכות המוצר הסופי. תפיסה זו מובילה את החברה כבר 120 שנה ובזכותה העגבניות של Mutti, טעימות יותר, עסיסיות יותר ומתוקות באופן טבעי. שימוש בהן- משדרג כל מנה!

10 סיבות לבחור בעגבניות Mutti

1.   המפעל ממוקם במחוז פארמה באיטליה. כל העגבניות בהן עושה החברה שימוש, גדלות בטווח של עד 130 ק"מ מהמפעל. הקפדה על אזורי הגידול קרובים מבטיחה את טריות חומר הגלם ומונעת ירידה באיכות העגבניות בעקבות שינוע וקירור.

2.   חברת Mutti עובדת עם מעל 200 חקלאים באופן בלעדי. כל חקלאי אחראי על קטיף ושינוע העגבניות ישירות למפעל.  בזכות שיטה זו Mutti מצליחה להגיע למצב מדהים בו מרגע הקטיף ועד כניסת העגבניות לפחית עוברות מספר שעות בלבד!

3.   כדי לעודד את החקלאים להקפיד על גידול עגבניות ברמה הגבוהה ביותר, חברת  Mutti מקיימת בכל שנה תחרות בשם "Pomodorino D'oro – עגבניית הזהב". את הפרס היא מחלקת ל 30 החקלאים שהצליחו לעמוד ב 25 מדדי איכות שהגדירה החברה.

4.   העגבניות של חברת  Mutti באיכות כל כך טובה שאין במפעל חלוקה של התוצרת לרמות איכות שונות וכל העגבניות משמשות לכל סוגי המוצרים שהמפעל מייצר.

5.   המפעל מייצר רק מוצרי עגבניות ועובד באופן פעיל רק בחודשי הקיץ- זמן הבשלת העגבניות. בתקופה זו עובדים במפעל כ- 600 איש פי 4 משאר ימות השנה.

6.   ארבעה פרמטרים מנחים את כל הפעילות של חברת Mutti – איכות חומרי גלם, שקיפות, הגינות וכבוד לטבע. בזכות תפיסה זו, המפעל קיבל את התקן יוקרתי GMO-FREE שניתן למפעלים בעלי השפעה סביבתית נמוכה במיוחד.

7.   המפעל הוקם ב 1899, את הפריצה הגדולה שלו השיג אחרי 50 שנה כאשר מייסד המפעל מרסלינו Mutti המציא את אריזת השפופרת! אריזה זו שינתה את שוק רסק העגבניות ואפשרה שימוש חוזר נוח לאחר הפתיחה ופחת נמוך מאוד של המוצר. מעבר לכך, הפקק של האריזה שימש את נשות שנות ה50 כאצבעון לתפירה!

8.   ב 1971 התחילו ב Mutti לייצר מוצר שעד אז לא היה קיים בשוק העגבניות המשומרות ה- POLPA עגבניות חתוכות דק . כיוון שזו הייתה המצאה של החברה הם היו צריכים לתכנן ולייצר בעצמם את כל קווי הייצור. בזכות חדשנות זו  השיגה Mutti יתרון משמעותי על מתחרותיה באיטליה ובעולם.

9.    היום מנהל את המפעל פרנצ'סקו מוטי, דור רביעי למשפחה. בשנות ניהולו המפעל גדל פי 20!

10.  בשנים האחרונות הצרכן הישראלי גילה את מוצרי העגבניות של  Mutti. שימוש בכל אחד מהמוצרים משפיע ישירות על הטעם הסופי של המנה. ללא תוספות של חומרים משמרים, סוכר או צבע מאכל השימוש בMutti גם טעים וגם בריא.