מסעה של עגבניית Mutti

 

לא פשוט לעבור את מבחני האיכות של Mutti, העגבניות צריכות לעבור מבחנים קפדנים ולעמוד בסטנדרט מאוד גבוה. הן חייבות להיות בצבע אדום בוהק, עגבניות ירוקות כלל לא מגיעות למפעל, הן נשארות בשדה בזכות מכונה מיוחדת אשר בודקת ברגע הקטיף את הצבע שלהן. כל משאית שמגיעה למפעל מייד בסיום הקטיף עוברת בתחנת בקרת האיכות. שם נלקחת דגימה של עגבניות מהמשאית והן עוברות תהליך של אנליזה ובדיקה של עשרות פרמטרים אשר יגדירו את איכותן והציון שיקבל החלקאי על תוצרתו.

כדי לייצר את מוצרי העגבניות הטובים ביותר Mutti הבינו שהבסיס למוצר טוב הוא התוצרת. נשמע מובן מאליו נכון? אז זהו, שלא… רוב מפעלי העגבניות עושים שימוש בכל תוצרת העגבניות המגיעה לפתחן, העגבניות הטובות ביותר הולכות לפס מוצרים מסויים והעגבניות הפגומות או הירוקות עוברות לפסי מוצרים שיכולים ״להחביא״ את האיכות הירודה. במפעל של מוטי, אפשר לראות בעין שכל עגבנייה שמצליחה לעבור את הסלקצייה הקפדנית נשלחת לכל קווי הייצור. אין עגבניות פגומות ולכן כולן מתאימות להכנה של כל המוצרים של Mutti.

הסרטון הזה שצילמנו בחודש ספטמבר במפעל של Mutti בפארמה ממחיש בצורה כל כך ברורה ואדומה את ההקפדה והאיכות הבלתי מתפשרת שהופכים את מוצרי העגבניות של Mutti לכל כך טעימים.